Bramy garażowe DURACOLOR

BRAMY GARAŻOWE

Firma HÖRMANN od dziesięcioleci produkuje bramy garażowe. Jest autorem wielu innowacyjnych rozwiązań, które wyróżniają bramy Hörmann od innych producentów.

Bramy segmentowe firmy Hörmann, dzięki zastosowaniu ocieplanych segmentów o grubości 42 mm, zapewnia bardzo dobrą izolacyjność cieplną. Gdy ściany garażu są bardzo dobrze ocieplone, jeszcze lepiej sprawdzi się energooszczędna brama LPU 67 Thermo, zbudowana z segmentów o grubości 67 mm z przegrodą termiczną.

Jeśli chcą Państwo zwiększyć dodatkowo właściwości termoizolacyjne swojej bramy garażowej, zalecamy zastosowanie zestawu do ościeżnicy ThermoFrame firmy Hörmann. Profil z tworzywa sztucznego oddziela ościeżnicę bramy od ściany garażu i przeciwdziała powstawaniu w tym miejscu mostku termicznego. Zestaw ThermoFrame zapobiega utracie ciepła i jest w stanie zwiększyć izolacyjność cieplną bramy segmentowej nawet o 15%, m.in. dzięki użyciu uszczelek wargowych z obu stron bramy oraz w jej górnej części.

Brama segmentowa LPU42, powierzchnia Silkgrain, przetłoczenia T + intarsje w kolorze drewna

BRAMA – TWÓJ WYBÓR – SPEŁNIENIE TWOJEJ WYOBRAŹNI

Najładniejsza brama to taka, która będzie pasowała do Twojego domu, która spełni Twoje wymagania estetyczne, która w końcu będzie TWOJA. W ofercie bram Hörmann znajdziemy segmenty o tradycyjnym podziale typu: L, M lub S, ale także z dodatkowymi przetłoczeniami typ D i T.

A jeśli Twój dom to nowoczesna architektura, firma Hormann proponuje unikatowe rozwiązanie – bramy segmentowe z technologią druku cyfrowego o powierzchniach doskonale imitujących beton, świerk czy zardzewiałą blachę (typ CORTEN).

Brama DURACOLOR – własny nadruk

Kiedy Twoim marzeniem jest niespotykana brama – sam zaproponuj  zdjęcie, które chcesz by ozdobiło Twoją bramę.

Dodatkowe informacje o bramach w salonach LESTOR oraz w dostępnych prospektach.

Bramy garażowe Hörmann to także bramy uchylne (także jako bramy z pokryciem indywidualnym jako fasadowe), bramy rolowane – RollMatic,
bramy skrzydłowe DFT, bramy segmentowe przeszklone z profili aluminiowych ART42 oraz drzwi boczne wykonane z paneli jak brama.

BRAMY GARAŻOWE ROLLMATIC

POBIERZ KATALOG

BRAMY UCHYLNE

POBIERZ KATALOG

Katowice

ul. Połomińska 16, Katowice

tel.: 32 204 90 56  

tel. kom. 505 172 045 

e-mail: biuro@lestor.pl 

Sosnowiec

ul. Baczyńskiego 25c, Sosnowiec

 tel.: 515 890 850

tel. kom. 505 172 045

e-mail: bramy@lestor.pl