Bramy przemysłowe

Bramy segmentowe Hörmann to sprawdzona konstrukcja nie tylko paneli, których jest producentem, ale również mnogość typów prowadzeń pozwalających zamontować bramę w bardzo różnych budynkach przemysłowych lub magazynach. Zaawansowana automatyka napędów, to szerokie możliwości aplikacji bram dla wspólnot mieszkaniowych, gdzie oprócz wytrzymałego napędu ważna jest duża wytrzymałość sprężyn (nawet 200 tyś cykli otwarć).

Bramy segmentowe Hörmann to oferta paneli 42 mm i 67mm, różnorodność przeszkleń (w tym ekskluzywne szklenie bez pionowych szprosów z wypełnieniem ze szkła szczególnie polecane dla salonów samochodowych), możliwość wykonania drzwi przejściowych z niskim progiem (tylko 10mm) pozwalającym na ich stosowanie na drogach ewakuacyjnych.

Bramy rolowane Hörmann  to idealne rozwiązanie, jeśli nie można zastosować podnoszonego segmentu.

Bramy rolowane i kraty rolowane typ SB – dzięki systemowi sprężyn możliwe jest  zastosowanie zarówno z napędem elektrycznym jak i otwierane ręcznie.

Bramy i kraty typ DD – dla dużych gabarytów nawet 12 x 9 m.

Bramy szybkobieżne Hörmann zarówno w wersji panelowej jak i pcv, to szeroki wybór bram, gdzie liczy się czas otwarcia i zamknięcia (prędkość bram do 2,5 m/s).

Firma LESTOR to doświadczenie w montażu i serwisie wszelkich typów bram przemysłowych.

Skontaktuj się z nami, a pomożemy w Twojej firmie dobrać odpowiednie bramy oraz zapewnimy fachowy montaż i serwis.

Bramy i kraty rolowane

POBIERZ KATALOG

BRAMY SZYBKOBIEŻNE

POBIERZ KATALOG

Katowice

ul. Połomińska 16, Katowice

tel.: 32 204 90 56  

tel. kom. 505 172 045 

e-mail: biuro@lestor.pl 

Sosnowiec

ul. Baczyńskiego 25c, Sosnowiec

 tel.: 515 890 850

tel. kom. 505 172 045

e-mail: bramy@lestor.pl